+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmhg160_230_blow_moulding_machine_.jpg
  • /upfile/2019/02/28/20190228092743_420.jpg
  • /upfile/2019/02/28/20190228092821_557.jpg

Makinë derdhëse JWZ-BMHG160/230

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:
Performanca dhe përparësitë
I përshtatshëm për prodhimin e daulleve 100-220L të hapura, bateri unazore të dyfishta "L".
Miratoni sistemin e nxjerrjes me dalje të lartë, duke grumbulluar kokën e vdesit.
Sistemi opsional i kontrollit të servo hidraulike.
 
specifikimet:

Model

Njësi

BM160

BM230

Vëllimi maksimal i produktit

L

160

230

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

300

280

Struktura e kokës së ngordhur

 

Lloji akumulues

Diametri kryesor i vidës

mm

100

120

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

240

350

Motor ngarje

Kw

90

132

Vëllimi akumulues

L

18

24

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw

22

22

Forcë shtrënguese

KN

800

900

Hapësira midis pllakave

mm

500-1400

 800-1800

Madhësia e pllakës W * H

mm

1120 * 1200

 1320 * 1600

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

900 * 1450

 1200 * 1800

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

30

36

Dimensioni i makinës L * W * H

m

7 * 3.5 * 4 

8.2 * 3.5 * 5.5

pesha e makinës

T

20

36

Fuqia totale

Kw

172

230


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI