+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmhg50_100_160_double_layer_blow_moulding___machine.jpg
  • /upfile/2019/02/28/20190228091342_294.jpg

JWZ-BMHG50/100/160 Makinë derdhëse me dy shtresa

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Performanca dhe përparësitë
I përshtatshëm për prodhimin e daulleve të hapura me dy shtresa me dy shtresa, daulle unazore të dyfishta "L".
Miratoni sistemin e nxjerrjes me dalje të lartë, kokë vdesi të tipit akumulues të dyfishtë.
Shtresa e jashtme është në ngjyrë të errët ose blu e cila mund të rezistojë ndaj plakjes UV dhe dritës. Shtresa e brendshme është me ngjyrë rrëshire për të siguruar pastërtinë e përmbajtjes. Është më e sigurt për t'u përdorur. Shtresa e brendshme përdor material të ricikluar, i përshtatshëm për rregullat RECO, i mirë për mbrojtjen e mjedisit , dhe ndërkohë siguroni të gjithë cilësinë e produktit.
 
specifikimet:

Model

Njësi

BM50DL

BM100DL

BM160DL

Vëllimi maksimal i produktit

50

100

160

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

450

360

300

Struktura e kokës së ngordhur

Shtresa e dyfishtë Lloji akumulues

Diametri kryesor i vidës

mm 

75 * 2

 80 * 2

90 * 2

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

180

220

280

Motor ngarje

Kw

 37 * 2

 45 * 2

55 * 2

Vëllimi akumulues

6.6

13

18

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw 

18.5

22

30

Forcë shtrënguese

KN 

280

400

600

Hapësira midis pllakave

mm

 450-1200

 500-1300

500-1400

Madhësia e pllakës W * H

mm

 880 * 880

 1020 * 1100

1120 * 1200

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

 700 * 850

 800 * 1300

900 * 1450

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

25

28

32

Dimensioni i makinës L * W * H

m

 5.2 * 5.5 * 4.5

 5.6 * 5.6 * 4.8

6.3 * 5.7 * 5.2

pesha e makinës

T

16

19

22

Fuqia totale

Kw 

155

165

215


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI