+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmhg30dn_c_blow_moulding_machine-55.jpg
  • /upfile/2019/03/05/20190305110627_135.jpg

Makinë derdhëse me goditje JWZ-BMHG30DN-C

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:
Performanca dhe përparësitë
I përshtatshëm për prodhimin e paketimit jerrycan me madhësi të ndryshme 15-30L.
Miratoni kokë të tipit të vazhdueshëm të tipit, strukturë në rritje, e përshtatshme për auto-deflashing on-line të produktit, përcjelljen e skrapit në linjë, testimin e rrjedhjeve të produktit të përfunduar në linjë, bartjen, paketimin, etj., Uljen e kostos së punës dhe rritjen e raportit të prodhimit.
Miratoni strukturën e pllakës të tipit të kalimit, keni përparësitë e kapjes uniforme, forcës së madhe të kapëses, montimit të mykut të madh, çmontimit dhe montimit më të lehtë të mykut.
Sistemi opsional i bashkë-nxjerrjes me dy shtresa.
Sistemi opsional i vijave të shiritave të shikimit.
Sistemi opsional i kontrollit të servo hidraulike.

specifikimet:

Model

Njësi

BM30DN-C

Vëllimi maksimal i produktit

L

30

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

450 * 2

Struktura e kokës së ngordhur

 

Type type Lloji i vazhdueshëm

Diametri kryesor i vidës

mm

100

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

190

Motor ngarje

Kw

55

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw

18.5

Forcë shtrënguese

KN

300

Hapësira midis pllakave

mm

340-860

Madhësia e pllakës W * H

mm

580 * 600

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

500 * 600

Goditje në lëvizje e pllakës

mm

800

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

20

Dimensioni i përgjithshëm L*W*H

m

5.6 * 4.8 * 4.5

pesha e makinës

T

18

Fuqia totale

Kw

125


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI