+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmjt160_230_blow_moulding_machine.jpg

Makinë derdhëse JWZ-BMJT500/1000

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Performanca dhe përparësitë
I përshtatshëm për prodhimin e llojeve të ndryshme të paletave.
Nënshkrimi opsional i pjesës së poshtme, nxjerrja e produktit, elementët e lëvizjes që tërheqin thelbin.
Miratoni sistemin e nxjerrjes me dalje të lartë, duke grumbulluar kokën e vdesit.
Sistemi i kontrollit të servo hidraulike.specifikimet:

Model

Njësi

BM500

BM1000

Vëllimi maksimal i produktit

L

500

1000

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

250

155

Struktura e kokës së ngordhur

Lloji akumulues

Diametri kryesor i vidës

mm

100 * 2

120 * 2

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

400

700

Motor ngarje

Kw

90 * 2

132 * 2

Vëllimi akumulues

L

40

60

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw

40

55

Forcë shtrënguese

KN

1300

1800

Hapësira midis pllakave

mm

950-2000

1000-2700

Madhësia e pllakës W * H

mm

1400 * 1800

1900 * 2300

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

1200 * 1920

1750 * 2200

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

50

65

Dimensioni i makinës L * W * H

m

104 * 8.2 * 6.5

14 * 12 * 8.5

pesha e makinës

T

45

70

Fuqia totale

Kw

325

460


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI