+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmjy02d_05d_12d_20d_double_station_blow_molding__machine-73.jpg

JWZ-BMJY02D/05D/12D/20D Makinë e derdhjes së stacionit të dyfishtë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:
Performanca dhe përparësitë
I përshtatshëm për prodhimin e 100ml-3000ml madhësi të ndryshme të shisheve të qumështit, shishe me salcë soje, shishe verë të verdhë.
200ml-5000ml madhësi të ndryshme të shisheve të shampos, shisheve për larjen e trupit,- shishe me detergjent dhe të tjera Tualetin dhe lodrat e ndryshme të fëmijëve.
Sistemi opsional i bashkë-nxjerrjes me shtresë shkëlqimi me perla.
Sipas madhësisë së produktit.zgjedhni zgavrën e ndryshme të kokës së vdes.
Sipas materialit të ndryshëm, sistemi opsional JW-DB me një stacion hidraulik të shkëmbyesit të ekranit.
Sipas kërkesës së klientit. Auto-deflashing opsional on-line, skrap që bartet në linjë, produkt i përfunduar që përcjell online dhe të tjera.

specifikimet: 

Model

Njësi

BM02D

BM05D

BM12D

BM20D

Vëllimi maksimal i produktit

L

2

5

12

20

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

900 * 2

700 * 2

 600 * 2

600 * 2

Struktura e kokës së ngordhur

Lloji i vazhdueshëm

Diametri kryesor i vidës

mm

65

75

90

90

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

70

90 

160

160

Motor ngarje

Kw

22

30

45

45

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw

7.5

11

15

15

Forcë shtrënguese

KN

40

70 

120

160

Hapësira midis pllakave

mm

138-368

150-510

 240-640

280-680

Madhësia e pllakës W * H

mm

286 * 330

350 * 400

 450 * 500

500 * 520

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

300 * 350

360 * 400

 500 * 520

560 * 520

Goditje në lëvizje e pllakës

mm

420

450 / 520

 600 / 650

650

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

6

7.5

10

12.5

Dimensioni i makinës L * W * H

m

3.0 * 1.9 * 2.4

3.7 * 3.1 * 2.7

 4.2 * 3.2 * 3.0

4.3 * 3.2 * 3.1

pesha e makinës

T

5

8.5

12

14

Fuqia totale

Kw

45

60

90

93


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI