+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmqc30_50_100_160_blow_moulding_machine.jpg

Makinë derdhëse JWZ-BMQC30/50/100/160

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:
Performanca dhe përparësitë
I përshtatshëm për prodhimin e llojeve të ndryshme të kutisë së ure të makinës, mjet
kuti, ndenjësja automobilistike, kanali i ajrit automatik, bordi i rrjedhjes së automjeteve, parakolpi dhe Spoilerët e makinave.
Miratoni sistemin e nxjerrjes me dalje të lartë, duke grumbulluar kokën e vdesit.
Sipas materialit të ndryshëm, sistemi opsional JW-DB me një stacion hidraulik të shkëmbyesit të ekranit.
Sipas madhësisë së ndryshme të produktit, përshtateni llojin dhe madhësinë e pllakës.
Sistemi opsional i kontrollit të servo hidraulike.
Robot opsional nën vulosje, i hequr
 

 

specifikimet:


Model

Njësi

BM30

BM50

BM100

BM160

Vëllimi maksimal i produktit

L

30

50

100

160

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

600

450

360

300

Struktura e kokës së ngordhur

Lloji akumulues

Diametri kryesor i vidës

mm

80

90

100

100

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

120

180

190

240

Motor ngarje

Kw

37

45

55

90

Vëllimi akumulues

L

5.2

6.2

12.8

18

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw

15

18.5

22

22

Forcë shtrënguese

KN

280

400

600

800

Hapësira midis pllakave

mm

400-900

 450-1200

500-1300

500-1400

Madhësia e pllakës W * H

mm

740 * 740

 880 * 880

1020 * 1000

1120 * 1200

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

550 * 650

 700 * 850

800 * 1200

900 * 1450

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

20

28

30

30

Dimensioni i makinës L * W * H

m

4.3 * 2.2 * 3.5  

5.6 * 2.4 * 3.8

5.5 * 2.5 * 4.0

7 * 3.5 * 4

pesha e makinës

T

12

13.5

16

20

Fuqia totale

Kw

95

110

135

172


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI