+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmqc3d_1000_three_dimensional_blow_moulding_machine.jpg

JWZ-BMQC3D-1000 Makinë derdhëse me goditje tre-dimensionale

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:
Performanca dhe përparësitë
I përshtatshëm për prodhimin e produkteve të ndryshme të pajisjeve të tubave në formë të makinës, si tubi i mbushjes së vajit të automobilave, tubi i kanaleve të ajrit dhe të tjerë.
Produkt i përfunduar më pak ose pa skrap për forcë të fortë.
Miratoni sistemin e nxjerrjes me dalje të lartë, duke grumbulluar kokën e vdesit.


specifikimet:


Model

Njësi

BM3D-1000

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

180

Struktura e kokës së ngordhur

Lloji akumulues

Diametri kryesor i vidës

mm

65

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

70

Motor ngarje

Kw

22

Vëllimi akumulues

L

2.5

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw

15

Forcë shtrënguese

KN

75

Hapësira midis pllakave

mm

300-1100

Madhësia e pllakës W * H

mm

800 * 1200

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

600 * 1100

Goditje në lëvizje e pllakës

mm

1800

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

10.7

Dimensioni i makinës L * W * H

m

5.4 * 4.3 * 3.4

pesha e makinës

T

10.5

Fuqia totale

Kw

63


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI