+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmqc05d_12d_20d_double_station_blow_moulding_machine_.jpg
  • /upfile/2019/02/27/20190227134106_647.jpg

JWZ-BMQC05D/12D/20D Makinë derdhëse e dyfishtë e stacionit

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:
Performanca dhe përparësitë
I përshtatshëm për prodhimin e 1-5L madhësi të ndryshme të shisheve të vajit të ingranazheve, shisheve të vajit të lubrifikimit, rezervuarit të ujit ftohës etj.
Bashkë-nxjerrje opsionale me shumë shtresa.
Sistemi opsional i vijave të shiritave të shikimit.
Sipas madhësisë së produktit, zgjidhni zgavrën e ndryshme të kokës së vdes.
Sipas materialit të ndryshëm, sistemi opsional i shkëmbyesit të ekranit hidraulik JW-DB.
Sipas kërkesës së konsumatorit, automatikisht fshirje automatike on-line, përcjellje skrap në linjë, produkt përfundimtar që përcjell online.
specifikimet:

Model

Njësi

BM05D

BM12D

BM20D

Vëllimi maksimal i produktit

L

5

12

20

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

700 * 2

 600 * 2

600 * 2

Struktura e kokës së ngordhur

Lloji i vazhdueshëm

Diametri kryesor i vidës

mm

75

90

90

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

90

160

160

Motor ngarje

Kw

30

45

45

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw

11

15

15

Forcë shtrënguese

KN

70

120

160

Hapësira midis pllakave

mm

150-510

 240-640

280-680

Madhësia e pllakës W * H

mm

350 * 400

 450 * 500

500 * 520

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

360 * 400

 500 * 520

560 * 520

Goditje në lëvizje e pllakës

mm

450 / 520

 600 / 650

650

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

7.5

10

12.5

Dimensioni i makinës L * W * H

m

3.7 * 3.1 * 2.7

4.2 * 3.2 * 3.0

4.3 * 3.2 * 3.1

pesha e makinës

T

8.5

12

14

Fuqia totale

Kw

60

90

93


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI