+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/large_diameter_hdpe_hollow_wall_coiled_pipe_extrusion_line.jpg

Diametër i madh HDPE Linja e nxjerrjes së tubave me mure të zbrazëta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Tub i mbështjellë me mur uritur HDPE me diametër të madh është një nga zëvendësimet më të mira për tubin e çimentos. Jwell është një nga furnizuesit më të hershëm të kualifikuar për këtë linjë. Ne kemi përparësi të fortë teknike dhe përvojë të pasur në prodhimin e tubave duke siguruar makinë të shkëlqyer tubash, karakteri është performanca e qëndrueshme dhe funksionimi i lehtë. Indekset gjithëpërfshirëse të makinës Jwell arrijnë nivelin e lartë vendas.

1, ekstruderi kryesor miraton ekstruder efikas me një vidë që siguron shpejtësi të lartë dhe nxjerrje të cilësisë së përsosur;

2, koka e përbërë përdoret me llojin e derdhur spirale me strukturë të zgjuar dhe dizajn unik për të siguruar cilësinë e produktit;

3, produkti i tubave ka ngurtësi të lartë të unazës, minierat e përdorura të kullimit dhe tubave të shkarkimit antistatik të kazanëve mund të prodhohen nga kjo makinë;

4, tub i veçantë lidhet me funksionimin e përshtatshëm dhe ndërtimin ekonomik.

 

specifikimet: 

 Tipi

Diametri (mm)

extruder

L/D

Kryesor

fuqia motorike (kw)

Fuqia (kW)

Kapaciteti maksimal (kg/orë)

 

L × w × H (m)

JW800

200-800

JW75 × 30/JW55 × 30

30:1

45 / 18.5

120

400

23.5 10 × × 3.2

JW1200

300-1200

JW90 × 30/JW65 × 30

30:1

75 / 30

200

550

24 10 × × 3.5

JW1600

800-1800

JW100 × 30/JW75 × 30

30:1

110 / 45

300

650

24.5 11 × × 5

JW2400

1200-2400

JW120 × 30/JW75 × 30

30:1

132 / 55

400

750

32 16 × × 6

JC3000

1800-3000

JW150 × 30/JW90 × 30

30:1

200 / 90

600

900

32 15 × × 8

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI