+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/_large_diameter_hdpe_water_supply_and_gas_supply_pipe_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/03/02/20190302145736_421.jpg
  • /upfile/2019/03/02/20190302145817_890.jpg
  • /upfile/2019/03/02/20190302145856_135.jpg

Linja e nxjerrjes së tubit të furnizimit me ujë dhe tubit të furnizimit me gaz me diametër të madh

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Linja e nxjerrjes së tubave të furnizimit me ujë dhe furnizimit me gaz HDPE/MDPE e zhvilluar nga kompania Jwell është e pajisur me strukturë unike, automatizim të lartë, funksionim të lehtë dhe performancë të besueshme të prodhimit të vazhdueshëm. Tubat e prodhuar nga makina jonë kanë ngurtësi dhe forcë të moderuar, fleksibilitet të mirë, rezistent ndaj zvarritjes, rezistencë ndaj plasaritjes ndaj stresit mjedisor dhe veti të favorshme të shkrirjes së nxehtë. Si rezultat, ky tub konsiderohet si zgjedhja e parë për sistemin e transportit të ujit dhe gazit në qytete.

 

specifikimet: 

 Tipi

Diametri (mm)

 extruder

 Dalëse (kg / h)

 Fuqia (kW)

JWPEG-800

Ø400 Ø800

JWS90 / 38

800-1100

585

JWPEG-1000

Ø500 Ø1000

JWS120 / 38

900-1200

650

JWPEG-1200

Ø630 Ø1200

JWS90/38x2

900-1400

890

JWPEG-1600

Ø1000 Ø1600

JWS120/38x2

1000-1700

1100

JWPEG-2500

Ø1400 Ø2500

JWS120/38x2or150/38x2

1500-2000

1350

JWPEG-3000

Ø2000 Ø3000

JWS150/38x2

2000-2500

1550

 Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI