+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/lvt_composite_floor_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së dyshemesë së përbërë LVT

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Linja e prodhimit të dyshemesë së butë të përbërë LVT ekstrudon nënshtresën e dyshemesë nga ekstruderi, dhe më pas përmes një grupi makinash petëzimi me gjashtë rrotulla, nënshtresa dhe shtresa e printimit, shtresa e konsumit dhe shtresa kundër rrëshqitjes janë të përbëra njëkohësisht dhe tensioni lirohet nga tensioni, dhe shtresa e veshjes është e veshur. Kontrolli i saktë i ngrohjes paraprake arrin efektet e asnjë rrudhjeje, asnjë tkurrjeje, asnjë deformimi gjatë lëshimit, efikasitet të lartë të prodhimit të përbërjes së nxjerrjes dhe cilësi të qëndrueshme të produktit.

 

specifikimet: 

Model

SJZ80 / 156

material

PVC

Gjerësia e produktit

1200mm

Trashësia e produktit

1.5-4mm

Specifikimi i ekstruderit

SJZ80 / 156

Specifikimi i rulit

Ф400

Sasia e rrotullave

6pcs

Kapaciteti (Max)

500kg / h

Fuqia kryesore motorike

75kw

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI