+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

Lajme

Ti je ketu : Fillimi / Lajme

Ceremonia e Hapjes së Zyrës së Jashtme të BKWELL JWELL DWELL në Tajlandë

Koha: 2019-07-09

Miqtë e shoqatave industriale në Kinë dhe Tajlandë morën pjesë në hapje Ceremonia e Zyrës së Jashtme të BKWELL JWELL DWELL.

Drejtuesit e Shoqatës së Plastikave të Kinës në një mesazh urimi thanë se Jwell është njësia e nënkryetarit të Shoqatës së Industrisë së Makinerisë së Plastikës në Kinë dhe udhëheqës i industrisë në industrinë kineze të makinerive të nxjerrjes për tetë vjet. Jwell është një promovues dhe udhëheqës aktiv në zonat e makinerive të profileve plastike, tubave dhe fletëve. Me zhvillimin e ekonomisë kineze, ne priremi të bëhemi prodhuesi i krijuesit. Shpresohet se krijimi i zyrës në Tajlandë do të ofrojë mbështetje dhe ndihmë për më shumë ndërmarrje në industrinë kineze të plastikës jashtë shtetit.

Mr.HE Haichao, kryetar i Kompanisë Jwell, falënderoi mysafirët, miqtë dhe të gjithë punonjësit që morën pjesë në ceremoninë e hapjes së zyrës. Njerëzit Jwell ndjejnë mirësinë nga Tajlanda. Ne do të premtojmë se ne përpiqemi më të mirën për t'i shërbyer klientëve tanë në Tajlandë dhe Azinë Juglindore.

Që nga viti 2004, JWELL ka shitur vida dhe ekstruderë në Tajlandë. Në të ardhmen, Zyra e Tajlandës do të vazhdojë të krijojë vlerë për klientët me produkte më të mira dhe shërbime më të përshtatshme përmes inovacionit teknologjik, të shërbimit dhe menaxhimit.

Në këtë ekspozitë të InterPlas Thailand në 2019, ne kishim ekstruder të llojit të ri, thërrmues, makineri formimi që fryn dhe kështu me radhë.

BKWELL tregoi makinë automatike të derdhjes së goditjes në stendë me teknologji të përparuar e cila ka aplikim të gjerë në paketim, nevoja të përditshme, mjekësi dhe industri të tjera.

BKWELL JWELL BANOR 泰国 办事处

址 址 Adresa

อยู่: 89/11, เอ็น เตอร์ ไพรส์ พาร์ ค, บางนา, กรุงเทพ ๆ, เมือง ไทย.

89/11 Park Parku i Ndërmarrjeve , Bangna , Bangkok

箱 E-mail:

[email mbrojtur];[email mbrojtur];[email mbrojtur]

风雨 兼程 廿二 载 ● 不忘 初 心 渡 百年

Vitet e fundit, Jwell ka krijuar zyra në Tajlandë, Turqi, Indi, Vietnam, Bangladesh, Rusi, Amerikën e Veriut dhe vende të tjera. Ne mund të ofrojmë shërbimin tonë më të mirë për klientët tanë.