+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pa_pe_pp_pvc_single_wall_double_wall_corrugated_pipe_extrusion_line.jpg

PA/PE/PP/PVC mur i vetëm, vija e nxjerrjes së tubave të valëzuar me dy mure

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Makinë formuese e tubave të valëzuar me shpejtësi të lartë me një mur të vetëm, mund të prodhojë dy diametër ose tre diametra tub të valëzuar me një mur me të njëjtat blloqe myku, të cilat zvogëlojnë koston e blloqeve të mykut dhe kohën e ndryshimit, gjithashtu rrisin efikasitetin.

 

specifikimet: 

 

Tipi

JWDPG-25

JWDPG-50

JWDPG-63

JWSB150

Diametri i vidhave (mm)

Φ45

Φ65

Φ65

Φ75

L/D

30: 1

33: 1

33: 1

33: 1

Fuqia totale (kW)

50

70

70

100

Specifikimi i tubit (mm)

Φ8-Φ20

Φ12-Φ50

Φ12-Φ63

Φ90-Φ150

shpejtësia (m / min)

15

15

10

5

 

 Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI