+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pc_pmma_gpps_sheet.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229155306_614.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229155317_204.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229155327_405.jpg

PC PMMA GPPS Sheet & Plate Line Extrusion

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

dekorimi arkitektonik, muri perde i ndërtesës komerciale, kutia e dritës, reklamat e tabelave, xhami i përparmë i makinës,
mburoja e policisë, pengesa e zhurmës, pajisjet industriale.

Aplikimi i produktit: pllaka e zakonshme PMMA përdoret kryesisht në fushën e reklamimit, dekorimit, artit, escutcheon dhe
ekzemplar etj; pllaka e elektrolizuar përdoret për pasqyrë plastike; Paneli i dritës përdoret për kuti ultra të lehta, llambë me ekran të sheshtë të LED,
stenda posteri dhe dekorimi reklamash etj. Paneli LCD mund të përdoret për shfaqjen e kompjuterit dhe televizorit. Pllaka e JWELL -it
Linja e nxjerrjes është e përshtatshme për prodhimin e pllakës së shpërndarjes PMMA ose PC.

Linja e nxjerrjes së pllakës së trashë PET
Pllaka e trashë PET është bërë nga materiali normal APET dhe material i veçantë i modifikuar PET, për shkak të kostos së tij më të ulët kur krahasohet
me PC, gradualisht mund të zëvendësojë pllakën e PC në shumë fusha, dhe mund të përdoret në ndërtim, dekorim dhe reklamë
dhe etj.

Parametrat kryesore teknike: 

 

Model

JW130 / 38-2200

JW120 / 38-1400

materiali

PC , PMMA , GPPS

PC , PMMA , GPPS

gjerësi

2200mm

1400mm

Trashësia

1.5-10mm

1.5-10mm

lloj

Ф130/ 38; ф45/ 30

Ф120/ 38

kapacitet

550kg / h

450 kg / orë

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI