+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pc_pmma_optic_sheet_extrusion_line-83.jpg
  • /upfile/2019/03/01/20190301151053_894.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229161751_956.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229161803_291.png

Linja e nxjerrjes së fletëve optike të PC PMMA

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

 

Linja e nxjerrjes së fletës optike PC/PMMA Për të përmbushur kërkesat e tregut, furnizoni WELL PC PMMA me klientë

linjat e nxjerrjes së fletëve optike me teknologji të përparuar, vidhat janë projektuar posaçërisht sipas

vetia reologjike e lëndës së parë, sistemi i saktë i pompës së shkrirjes dhe T-die, gjë që e bën nxjerrjen të shkrihet

është e barabartë dhe e qëndrueshme dhe fleta ka performancë të shkëlqyer optike. Sistemi i saktë i kalendarit garanton

vetitë mekanike dhe fizike të fletëve. Përdoret kryesisht në industrinë e automobilave, ndërrimin e filmit të elektronikës,

LCD për kompjuter, celular, syze dielli, përkrenare, printim special, paketim ilaçesh e kështu me radhë.

 

 

Parametrat kryesore teknike: 

 

Model 

 

Tipi

 

gjerësi (mm

 

trashësi (mm

 

kapaciteti (kg / orë

JW100-1300

JWS100 / 38

1000

0.125-1.2

250

JW120-1500

JWS120 / 38

1200

0.175-2

450

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI