+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pc_pp_pe_plastic_hollow_cross_section_extrusion_line.jpg

PC PP PE Plastike Hollow Cross Prerje Prerje Line

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

specifikimet: 

Fletë e zbrazët e PC: 

Model

Ф120, Ф45

Gjerësia e produktit

2100mm

Trashësia e produktit

4-40mm

Kapaciteti (Max)

450kg / h

 

PP, fletë e zbrazët PE: 

Model

Ф120

Ф100

Gjerësia e produktit

2100mm

1220mm

Trashësia e produktit

2-8mm

2-8mm

Kapaciteti (Max)

350kg / h

200kg / h

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

 

Aplikimet: 

Fletë e zbrazët e PC: 1) Ndërtimi i tavanit në ndërtesa, salla, qendra tregtare, stadium, vende publike argëtimi dhe objekte publike.

2) Mburoja unazore e stacioneve të autobusëve, garazheve, pjergullave, korridoreve.

3) Mburoja transparente për forcat e sigurisë në aeroportet e çerdheve, fabrikat.

Fletë e zbrazët PP: 1) Fleta e zbrazët PP është e lehtë dhe me forcë të lartë, rezistente ndaj lagështirës, ​​mbrojtje të mirë të mjedisit dhe performancë dytësore të përpunimit. Mund të përpunohet në kutinë e qarkullimit dhe kutinë e paketimit.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI