+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pcv_floor_leather_sheet_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së fletës së lëkurës së dyshemesë PCV

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Përdoret kryesisht për prodhimin e llojit të rrotullave të lëkurës të dyshemesë PVC. Lëkura e dyshemesë PVC ka performancën e anti-fërkimit, rezistencës ndaj korrozionit, rezistencës ndaj rrëshqitjes, të papërshkueshme dhe ndezëse, dhe përdoret gjerësisht në tren, hotel, vend argëtimi, sallë ekspozite, shtëpi, etj

Struktura e kësaj linje prodhimi është e thjeshtë dhe e përshtatshme për operim. Sipas kërkesës së klientit, të pajisur me përbërës të ndryshëm, të përdorur për prodhimin e prodhimit të përbërë me një shtresë, me shumë shtresa dhe gjithashtu mund të pajiset me njësi të pakapshme, të përdorura për prodhimin e prodhimit të brendshëm të forcimit ose pëlhura jo të endura të përbëra sipërfaqësore dhe film dekorimi PVC, etj.

 

specifikimet: 

 

Tipi

Shtresa të dyfishta

Tre shtresa

Gjerësia e produktit

1500-2000mm

2000-3000mm

Specifikimi i ekstruderit

SJZ65 / 132-SJZ80 / 156

SJZ65/132-SJZ80/156-SJZ65/132

Kapaciteti maksimal

500-550kg / h

600-750kg / h

Fuqia kryesore motorike

37kw / 55kw

37kw / 55kw / 37kw

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI