+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pe_air_ventilation_pipe_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së tubave PE të ventilimit të ajrit

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Sistemi i ventilimit të ajrit është një sistem i plotë i cili përfshin sistemin e ushqimit të ajrit dhe sistemin e shkarkimit të ajrit. Ky sistem i ventilimit të ajrit përbëhet nga makina e ventilimit të ajrit dhe tubat e ajrimit, ajri i pastër do të futet në ambiente të brendshme përmes tubacioneve të ventilimit të ajrit me makinë ventilimi ajri, dhe ajri i brendshëm do të shterojë nga dhomat.

 Sistemi i ventilimit të ajrit përdoret gjerësisht për industrinë dhe ndërtesat e zyrave, dhe mund të përdoret edhe për familjen.   

JWELL siguron modelin e strukturës së gypave të ventilimit të ajrit (Zgjidhje Turn-Key për klientët tanë)

 

specifikimet: 

Model

Gama e diametrit të jashtëm (mm)

L * W * H (m)

Fuqia (KW)

JWXFG110

63,75,90,110

25 * 3.3 * 3.2

194

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI