+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pe-breathable-film-production-line.jpg
  • /upfile/2020/08/14/20200814113632_612.jpg
  • /upfile/2020/08/14/20200814113643_506.jpg

Linja e Prodhimit të Filmit PE të Frymëmarrjes

Vendi i origjinës: Kinë
Emri i markës: Mirë
Certifikim: ISO CE
Sasia minimale Rendit: 1
Koha e dërgimit: Ditë 110
Kushtet e pagesës: 30% parapagim nga T/T, 70% pagesa e pushimit para dërgesës nga T/T.

HETIM
  • Detaje
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:

Linja e prodhimit përdor granula plastike PE të depërtueshme në ajër si lëndë e parë dhe përdor metodën e hedhjes së nxjerrjes për të shkrirë-nxjerrë granulat plastike të depërtueshëm në ajër të modifikuar PE që përmbajnë mbushës inorganik përmes një gome të sheshtë dhe ruli shtrihet me një shpejtësi të lartë për të prodhuar një mikro membranë poroze nën nanometër.

 

specifikimet:

Model

Diametri i vidhave (mm)

materialeve

Gjerësia e produktit (mm)

Kapaciteti (maks.)

Fuqia kryesore motorike

JWS130

130

PE

1600

500-600kg / d

160kw

JWS160

160

PE

2200

600-700kg / d

200kw

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI