+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pe_geomembrane_waterproof_sheet_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229154021_627.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229154036_739.jpg

Linja e nxjerrjes së fletës PE Geomembrane të papërshkueshme nga uji

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

Linja e nxjerrjes së gjeomembranës/fletës së papërshkueshme nga uji

Referuar kërkesës së veçantë të industrisë së papërshkueshme nga uji dhe gjeomembranës,

JWELL lançoi një linjë nxjerrjeje me kapacitet të lartë me konsum të ulët të qethjes dhe energjisë.

Dizajni ekskluziv i kornizës së kalendarit dhe strukturës së rulit janë të dobishme për të rritur

performanca e gjeomembranës me gjerësi shtesë dhe saktësia e trashësisë.

Gjeomembrana PE/Fletë e papërshkueshme nga uji

Forshtë për hidroizolim në ndërtesat industriale dhe civile, përfshirë çatinë e gjelbër,

kulmi i sheshtë dhe çatia e pjerrët.Nënujore proof rezervuari 、 diga 、 pishinë. përdorim i papërshkueshëm nga uji

në Tunel ot depo drithi engineering inxhinieri artificiale 、 deponi lake Liqen artificial.

 

Parametrat kryesore teknike: 

Model

JW150-4000 pëlhurë jo të endura-PE- pëlhurë jo të endura

JW200-8000 pëlhurë jo të endura-PE- pëlhurë jo të endura

gjerësi

4000mm

8000mm

Trashësia

0.8-3mm

1-3mm

lloj

JWS150 / 33

JWS200 / 33

kapacitet

700kg / h

1200kg / h

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI