+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pe-heat-insulation-pipe-extrusion-line.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229165012_281.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229165036_384.png

Linja e nxjerrjes së tubit të izolimit të nxehtësisë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:

 

Tub izolues PE quhet edhe tub mbrojtës i jashtëm PE, tub xhakete, tub mëngë. Tub izolues poliuretani i varrosur drejtpërdrejt

është bërë nga tub izolues HDPE si shtresa e jashtme mbrojtëse, shkuma e ngurtë poliuretani e mbushur në mes përdoret si izolim

shtresa materiale, dhe shtresa e brendshme është tub çeliku. Tub izolues poliuretani i varrosur drejtpërdrejt ka veti të mira mekanike dhe

performanca e izolimit termik. Në rrethana normale, mund të përballojë temperaturë të lartë prej 120-180 ° C, dhe është i përshtatshëm

për projekte të ndryshme të ujit të ftohtë dhe të nxehtë të izolimit të tubacioneve me temperaturë të lartë dhe të ulët. Linja e prodhimit të tubave izolues është

projektuar me një myk të veçantë tubi izolues PE, presioni i nxjerrjes është i qëndrueshëm dhe trashësia e tubit me mure të hollë

është uniforme. Shpejtësia e nxjerrjes është e shpejtë, prodhimi i llojit të fryrë është përmirësuar shumë, sipërfaqja është më e ndritshme,

dhe automatizimi i funksionimit është i lartë.

 

specifikimet:

 

Model

Specifikimi i tubit (mm)

extruder

L * W * H (m)

Fuqia totale (KW)

JWGB630

Ф200-ф630

JWS-75/38

30 * 3 * 4

290

JWS-90/33

JWGB1000

Ф315-ф960

JWS-90/38

34 * 3 * 4

342

JWS-90/33

JWGB1400

Ф760-ф1380

JWS-120/38

40 * 3.5 * 4.3

472

JWS-120/38

JWGB1700

Ф1054-ф1680

JWS-120/38

40 * 3.5 * 4.3

512

JWS-150/33

JWGB2000

Ф1054-ф1960

JWS-120/38

49 * 4.5 * 5

670

JWS-150/33

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI