+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pe_stone_paper_sheet_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së fletës së gurit PE

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Pajisjet e prodhimit të letrës prej guri miratojnë teknologjinë e procesit të hedhjes dhe kalendarimit: përzierje, përzierje, nxjerrje për të prodhuar serinë e veçantë master, pastaj përmes ekstruderit, kalendarit, shtrirjes, ftohjes, trajtimit sipërfaqësor, veshjes, prerjes dhe mbështjelljes për të prodhuar letër me origjinë. Karakteristikat e tij për efikasitet të lartë, cilësi të mirë, prodhim me kosto të ulët, letër të lëmuar sipërfaqësore, e përdorur veçanërisht për të printuar albume të klasit të lartë dhe kopertinë librash, etj.

Procesi i prodhimit të letrës prej guri është i lehtë, prodhim i lartë, konsum më i ulët i energjisë; mos përdorni fibra bimore,mos prisni pemë, kurseni shumë dru, mbroni mjedisin natyror; Nuk ka nevojë të shtoni acid të fortë,alkali i fortë,agjent zbardhues etj. Material kimik, mos kulloni ujërat e zeza,mbetjet e mbetjeve dhe ajri toksik dhe i dëmshëm, ky është produkt i gjelbër mjedisor. Produkt me performancë të mirë mekanike,i papërshkueshëm nga uji,i papërshkueshëm nga lagështia,rezistente ndaj molave, palosëse, rezistente ndaj grisjeve, rezistente ndaj vajit, jo toksike, pa shije, pa ndotje, madhësi të qëndrueshme gjeometrike, rezolucion të lartë printimi, efekt i mirë, mund të jetë degradim natyral pasi me braktisjen për karakteristikat e pluhurit të kthimit në natyrë, përdoret gjerësisht në paketimin e dhuratave, paketimin farmaceutik, furnizimet e zyrës, materialet dekorative dhe zona të tjera të produkteve të shtypjes.

 

specifikimet: 

Model

Gjerësia e produkteve (mm)

Trashësia e produkteve (mm)

Maks. Kapaciteti i nxjerrjes (kg / orë)

Raporti i shtrirjes

JWS150-JWS90

1700

0.05-0.5

700-800

0-10

JW75/44-JW52/44

1700

0.05-0.5

400-500

0-10

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI