+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/plastic-casting-roller-39.jpg

Rul i hedhjes plastike

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Bazuar në kuptimin dhe përvojën shumë vjeçare në
industria e paketimit plastik, ne kemi një performancë të jashtëzakonshme
në prodhimin e rulit për fletë, pllakë dhe film.

Nëse ruli duhet të nxehet ose të ftohet, ne mund ta sigurojmë atë
lloje të ndryshme të strukturave të veçanta të rrjedhës së brendshme. Rul i cili
ka spiral kanali i rrjedhës së brendshme është një produkt i teknologjisë së lartë, kjo
rul ka një aftësi shumë të mirë të shkëmbimit të nxehtësisë dhe ky rul mund
arrijnë luhatjen minimale të temperaturës e cila lejohet në
prodhimit.

Rul rrotullohet si një shpejtësi më e lartë kur prodhon plastikën
film , në mënyrë që saktësia e lartë e ekuilibrit dinamik të rulit të jetë
shume e rendesishme. Testimi ynë i madh i ekuilibrit dinamik
pajisjet dhe procesi i ndryshëm i bilancit mund t'i sigurojnë këto
kërkesa në mënyrë efektive.

Në mënyrë që të takoni kurorëzimin e rulit kur kalendaroni
produkti plastik me precizion të lartë. Ne përdorim bluarjen CNC
proces që mund të bëjë rul kurorëzim, është e barabartë me
kërkesa e linjës së gjarprit pushon.

Rolle për prodhimin e produkteve të mëposhtme:
Sheet PET 、 PETG sheet fletë CPET
● PP 、 EVA 、 EVOH 、 PS 、 PC sheet fletë PE
● PC PMMA 、 PS 、 HIPS 、 PP plate pllakë PE
● ABS 、 PS 、 HIPS plate Pllaka sanitare PMMA, pllakë frigorifer
Plate Pllakë e fortë PVC, pllakë e butë, pllakë e shkumëzuar
Sheet fletë përbërëse alumini PE
● PC 、 PET 、 PVC 、 fletë transparence PP
● PC sheet fletë optike PMMA
● PP powder pluhur kalciumi 、 PP powder pluhur druri 、 PP sheet fletë me fibra liri
Kinds Lloje të ndryshme të filmit të hedhur

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI