+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/plastic-melt-measuring-gear-pump-74.jpg

Pompë ingranazhi matëse e shkrirjes plastike

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Pajisja e një pompë ingranazhi para ekstruderit, kontrollimi i presionit para pompës dhe kontrollimi i shpejtësisë së nxjerrjes, e cila mund të minimizojë pulsimin dhe ushqimin e parregullt të materialit dhe siguron që polimeri të ekstrudohet pa probleme dhe të dorëzohet vazhdimisht në kokën e vdesë. Sistemi mund të përdoret gjerësisht për matjen dhe shtimin e presionit për PC, PMMA, ABS, PET, PVB, PS, PP, PE. Predha e pompës miraton çeliku aliazh me cilësi të lartë dhe ingranazhi përdor çelik të kromuar të shuar ose materiale të tjera metalike të cilësisë së lartë, gjë që siguron efikasitet të lartë dhe rezistencë ndaj rrjedhjeve.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI