+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pp_and_calcium_powder_environmental_protection_sheet_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229162616_952.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229162627_900.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229162638_919.png

Linja e nxjerrjes së fletës së mbrojtjes së mjedisit PP dhe pluhur kalciumi

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

Ajo e zhvilluar nga kompania Jwell përdor tre ekstruderë për 3 ose 4 shtresa bashkë-nxjerrje. Kjo linjë miraton

Jwell i projektuar më së fundi PP+CaCo3 vidë e ventiluar dhe pajisja kontrolluese e kompjuterit PLC dhe automatikisht

pajisje për zbulimin e trashësisë në mënyrë që makina të mund të maksimizojë përqindjen e CaCo3 në fletë

prodhimi për të ulur koston e fletës dhe fletës së prodhuar mund të fitojë veti të mira fizike

dhe aftësi të mëtejshme të përpunimit. Machineshtë makina më e avancuar e fletëve në Kinë.

 

 

Parametrat kryesore teknike: 

Model

JW-120/100 / 45-1500

Struktura e shtrimit

A/B/C/A

Gjerësia e produktit

1320mm

Trashësia e produktit

0.3-1mm

Kapaciteti i projektuar

800kg / h

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI