+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pp_honeycomb_board_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së bordit huall PP

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Një panel sanduiç me tre shtresa i formuar nga nxjerrja, dy shtresa më të holla dhe një strukturë hualli në mes. Sipas strukturës së huallit, mund të ndahet në një shtresë të vetme, dërrasë me dy shtresa.

Tabela e huallit PP gjithashtu mund të formohet, veshur me pëlhurë dhe lëkurë të mbuluar në të dy anët në të njëjtën kohë. Ka avantazhin e peshës së lehtë, forcës së lartë, jo toksike, thithjes së dridhjeve dhe rezistencës ndaj të ftohtit, izolimit të zërit dhe nxehtësisë, lagështirës dhe izolimit të nxehtësisë etj.

 

Aplikimet: 

Përdoret për dërrasën e mbulimit të kamionëve të makinave, mbulesën e trungut, nënshtresën e qilimit të trungut, tabelën e dekorimit të murit anësor, tavanin, etj.

Gjithashtu mund të përdoret për prodhimin e llojeve të ndryshme të kutive të paketimit me forcë të lartë.

 

specifikimet: 

material

PP

Trashësia e produktit

2-12mm

Gjerësia e produktit

800-1300mm

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI