+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pp-meltblown-non-woven-fabric-production-line.jpg
  • /upfile/2020/06/28/20200628144324_133.jpg
  • /upfile/2020/06/28/20200628144342_831.jpg

Linja e prodhimit të pëlhurave jo të endura të shkrirë PP

Vendi i origjinës: Kinë
Emri i markës: Mirë
Certifikim: ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Pëlhura jo e endur e shkrirë e PP është bërë kryesisht nga polipropileni dhe diametri i fibrave mund të arrijë 1 ~ 5 mikronë. Ka shumë zbrazëtira, strukturë me gëzof dhe aftësi të mira kundër rrudhave. Këto fibra ultrafine me strukturë unike kapilare rrisin numrin dhe sipërfaqen e fibrave për njësi, në mënyrë që lecka e shkrirë të ketë filtrueshmëri të mirë, mbrojtje, izolim të nxehtësisë dhe thithjen e vajit. Mund të përdoret në fushat e ajrit, materialeve të lëngshme të filtrit, materialeve të maskave, materialeve të izolimit termik, materialeve thithëse të vajit etj.

 

Model Diametri i vidhave (mm) materialeve Gjerësia e produktit (mm) Kapaciteti (maks.) Fuqia kryesore motorike
JWS65 65 pp 800 600-800kg / d 22kw
JWS90 90 pp 1600 1200-1800kg / d 44kw
JWS105 105 pp 2400 2000-2500kg / d 55kw
JWS130 135 pp 3200 3000-3500kg / d 75kw

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI