+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pp_pe_abs_pvc_thick_plate_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/02/27/20190227141835_435.jpg
  • /upfile/2019/02/27/20190227141844_130.jpg

Linja e nxjerrjes së pllakave të trasha PVC, PE, ABS

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Pllaka e trashë PP, është një produkt miqësor me mjedisin dhe aplikohet gjerësisht në industrinë e kimisë, industrinë ushqimore, industrinë kundër erozionit, industrinë e pajisjeve miqësore me mjedisin, etj.

Linja e nxjerrjes së pllakave të trasha PP me gjerësi 2000mm është një linjë e zhvilluar rishtazi e cila është linja më e përparuar dhe e qëndrueshme në krahasim me konkurrentët e tjerë.

Pllaka PE është aplikuar gjerësisht në industritë e energjisë kimike dhe elektrike. Pllaka HDPE, e njohur si plastika inxhinierike, përdoret në mekanikë

dhe pajisjet kimike si dhe muret e unazës së hokeit mbi akull.

Pllaka e trashë ABS përdoret gjerësisht në pajisjen shtëpiake, elektronikën, paketimin, pajisjen mjekësore.

Pllaka e trashë PVC e ngurtë përdoret gjerësisht në industrinë kimike, benzinë, lustrim, pajisje për pastrimin e ujit, pajisje miqësore me mjedisin, llamba dhe reklama, etj.

 

specifikimet: 

Model

JW120-1600

JW150-2100

JW170-2600

SJZ80 / 156-1500

material

PP PE ABS PVDF

PP PE ABS

PP PE ABS

PVC

Gjerësia e produktit

1220mm

1500mm

2000mm

1220mm

Trashësia e produktit

3-30mm

3-30mm

3-30mm

3-30mm

Kapaciteti i projektuar

350kg / h

500kg / h

700kg / h

400kg / h

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI