+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pp_ps_evoh_sheet_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229155613_935.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229155623_354.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229155638_217.jpg

Linja e nxjerrjes së fletës PP PS EVOH

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

Linja e bashkë-nxjerrjes së fletëve me shumë shtresa të PP, EVA, EVOH, PS dhe PE
Për të përmbushur kërkesën e lartë të tregut për produktet, JWELL zhvillon teknologji të përparuar të shpërndarjes simetrike me pesë shtresa dhe shpërndarje asimetrike me shtatë shtresa, gjë që bën që fletët të kenë performancë më të mirë të barrierës.

PP / EVA / EVOH / EVA / PP pesë ose shtatë fletë mbajtje të freskëta me shumë shtresa bashkë-nxjerrje me pengesë të lartë
ka karakteristika të shkëlqyera anti-oksigjen dhe anti-lagështi. Shtë një nga materialet më të mira të paketimit. Përdoret kryesisht për pelte
paketim, paketim të mishit, paketim të ushqimeve të lehta, paketim të ilaçeve dhe kozmetikës etj.

 

Parametrat kryesore teknike: 

Tipi

I termoformuar 

letër shkrimi

trashësi (mm

0.18-2.0

0.15-2.0

gjerësi (mm

600-1500

600-1500

materiali

PP , PS IPS Hips , EVOH

PP , PS , PE

kapacitet

150-500kg / orë

100-450kg / orë


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI