+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/ppr_pert_pex_cool.jpg

PPR/PERT/PEX/Linja e nxjerrjes së tubave me ujë të ftohtë dhe të nxehtë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Tubi i bërë nga kjo linjë përdoret gjerësisht për furnizimin me ujë dhe ngrohjen e dyshemesë në shtëpi, qendra tregtare, spital, stadium dhe vend.

Kjo linjë prodhimi e prodhuar vetë nga Jwell miraton teknologjinë e përparuar të Evropës me tiparin e strukturës unike, konfigurimin kryesor, automatizimin e lartë dhe funksionimin e lehtë. Vidhosja e ekstruderit miraton tip BM me efikasitet të lartë me dalje të madhe, plastifikim të mirë, qëndrueshmëri të mirë dhe besueshmëri të shkëlqyeshme.

 

specifikimet: 

 Tipi

 Diametri (mm)

 extruder

 Maks. prodhimi (kg / orë)

Fuqia (KW)

JWS-PPR-63(i vetëm)

Ø20~Ø63

JWS65 / 33

100~120

110

JWS-PPR-63(dyfishtë)

Ø20~Ø63

JWS65 / 33

200~260

150

JWS-PERT-32(me shpejtesi te ulet)

Ø16~Ø32

JWS65 / 33

100~120

110

JWS-PERT-32(shpejtësi e lartë)

Ø16~Ø32

JWS65 / 33

180~220

140

JWS-PERT-32(dyfishtë)

Ø16~Ø32

JWS65 / 33

250~300

110

JWS-PE/PERT-63(dyfishtë)

Ø20~Ø63

JWS65 / 33

250~300

150

JWS-PE-110(i vetëm)

Ø20~Ø110

JWS65 / 33

250~300

140

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI