+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/ps_foamed_picture_frame_extrusion_line_.jpg

Linja e nxjerrjes së kornizës së figurës PS

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:  

Seria YS e linjës së nxjerrjes së profilit të shkumëzuar të PS, përbëhet nga ekstruder me një vidë të vetme dhe bashkë-ekstruder i veçantë, me rezervuarin e ujit të ftohjes, sistemin e makinës së vulosjes së nxehtë, njësinë e tërheqjes dhe grumbullimin. Kjo linjë me kontrollin e inverterit ABB AC të importuar, matësin e temperaturës të importuar RKC etj. Me tiparet e plasticizimit të mirë, kapacitet të lartë dhe performancë të qëndrueshme, etj. Sistemi i makinës së vulosjes së nxehtë kombinoi teknologjinë e huaj, me metodën e stampimit të vulosjes së nxehtë, transferoni shtresën e veshjes nga filmi në profilin e shkumëzuar PS. Makina me të mira pamja, performanca e qëndrueshme, funksionimi i saktë dhe i lehtë. Me rregullimin e rrotës së stampimit makina mund të punojë në profile të ndryshme. Duke punuar së bashku me ekstruderin kryesor dhe pajisjet e tjera të nxjerrjes së avullit, kjo linjë është e njohur si linja prodhuese më e fundit e zhvilluar.

 

specifikimet: 

Model

YF1

YF2

YF3

YF4

extruder

JWS65

JWS90

JWS100

JWS120

Bashkë-nxjerrës

JWS35

JWS45

JWS45

JWS45

Gjerësia e produktit

3inch

4inch

5inch

6-8inch

Makinë vulosjeje me hop

8 përcakton

10 përcakton

10 përcakton

12 përcakton

Shpejtësi

2-6m / min

2-6m / min

2-6m / min

2-6m / min

 

 Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI