+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pu_tpu_reaction_extrusion_series-44.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229143125_661.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229143136_808.jpg

Seria e nxjerrjes së reagimit PU/TPU

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:


Sipas specialitetit reologjik të lëndës së parë PU/TPU, ne bëmë shumë përpjekje për saktësinë e përpunimit të fuçisë dhe efektin e ftohjes së fuçisë.

Ndërkohë, ne përditësuam dhe ridizajnuam pjesët kryesore, në mënyrë që në thelb të zgjidhnim disa probleme të ngushticës në procesin e prodhimit.

Efikasiteti i reagimit dhe kapaciteti i prodhimit janë përmirësuar ndjeshëm dhe konsumatorët e miratojnë atë.


Parametrat kryesore teknike: 

 

Model

L/D

Shpejtësi

kapacitet

GJK75

44-56

X

500-700kg / orë

 

GJK95

 

44-56

X

 

1000-1500kg / orë

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI