+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pvc_decoration_marble_sheet_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229161514_871.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229161524_472.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229161535_289.jpg

Dekorimi PVC/Linja e nxjerrjes së fletës së mermerit

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

 Karakteri i fletës së dekorimit PVC: fleta e dekorimit mund të ndahet në dy lloje: materail transparent dhe jo transparent

mund të prodhohet fletë me një shtresë ose me shumë shtresa.

 Borard mermeri imitim UV

A. Sipërfaqja e pllakës imitim filmi mermeri, ose mermer i petëzuar dhe përmes trajtimit të kurimit, anti gërvishtje të mirë, anti

    rezistenca ndaj gërvishtjeve.

B.board me shumëllojshmëri ngjyrash, është e përshtatshme për tu ndërtuar.

C.në vend të mermerit etj gurit natyror në brendësi.

 

Parametrat kryesore teknike: 

Produkt

Fletë transparente

Fletë jo transparente

Imitim bordi mermeri

trashësi (mm)

0.5-3

0.5-5

4-5

gjerësi (mm

1220

1220

1220

materiali

PVC

PVC +Aditivë

PVC

kapaciteti (kg / orë

200-450

220-400

400

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI