+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pvc-dual-pipe-extrusion-line-81.jpg

Linja e nxjerrjes së tubave të dyfishtë PVC

HETIM
  • Detaje
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Performanca vant Përparësitë

Në përputhje me kërkesat e ndryshme të diametrit dhe daljes së tubit, ekzistojnë dy lloje të ekstruderëve specialë me dy vida SJZ80 dhe SJZ65; pllaka e dyfishtë e tubave shpërndan në mënyrë të barabartë prodhimin e materialit, dhe shpejtësia e nxjerrjes së tubit plastifikohet shpejt;

Kutia e ftohjes me vakum të dyfishtë me efikasitet të lartë mund të kontrollohet veçmas, dhe funksionimi i rregullimit është i përshtatshëm në procesin e prodhimit;

Makinë prerëse pa pluhur, kontroll i pavarur i stacionit të dyfishtë, shpejtësi të shpejtë, gjatësi të saktë të prerjes. Kapëset rrotulluese pneumatike eliminojnë nevojën për të ndryshuar kapëset. Me pajisjen e prishjes opsionale.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI