+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pvc_high_speed_profile.jpg

Profili i PVC me shpejtësi të lartë & Linja e nxjerrjes së profilit të shkumëzuar

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:  

Linja e prodhimit të serive YF është projektuar për nxjerrjen e dritareve plastike PVC dhe tubave të kabllove të dyerve dhe seksioneve, profile të përbëra alumini-plastikë, etj. Profilet PVC përdoren gjerësisht në industrinë e ndërtimit, dekorimin e shtëpisë dhe zyrës.

Kjo linjë përmban plastifikim të qëndrueshëm, prodhim të lartë, forcë të ulët të qetësimit, shërbim të gjatë dhe avantazhe të tjera. Linja e prodhimit përbëhet nga sistemi i kontrollit, ekstruder konike me dy vidha ose ekstruder paralele me dy vida, vdes, njësi kalibrimi, njësi tërheqëse, makinë mbuluese filmi dhe stacker. Ekstruderi është i pajisur me inverter me rrymë alternative (ABB ose makinë Eurotherm), kontrollues i temperaturës së importuar (RKC, Japoni). Pompa e njësisë së kalibrimit dhe zvogëluesi i njësisë janë markë e famshme. Pas ndërrimit të thjeshtë të vdes dhe vidë, gjithashtu mund të prodhojë profile të shkumës.

 

specifikimet: 

Model

YF108

YF240

GJ240A

YF300

YF400

Max. Gjerësia (mm)

108

240

150 * 2

300

400

Modeli ekstruder

SJP75 / 28

SJP93 / 28/31

SJP110 / 28

SJP93 / 31

SJP120 / 26

Maks. Kapaciteti (kg/orë)

240

300-350

460

350

550

Fuqia e ekstruderit (kw)

37

55

75

55

110

Ujë ftohës (m3/ H)

7

8

10

8

10

Ajri i kompresuar (m3/ Min)

0.6

0.6

0.8

0.6

0.6

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI