+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pvc_pipe_double_out_and_four_out_electric_protection_pipe_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/03/02/20190302145310_838.jpg
  • /upfile/2019/03/02/20190302145320_597.jpg
  • /upfile/2019/03/02/20190302145326_832.jpg

Tub PVC Dyfish dhe Katër Linja e nxjerrjes së tubave të mbrojtjes elektrike

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:  

Kjo linjë prodhimi miraton dizajn të veçantë me vida dhe myk për ta bërë materialin lehtësisht me plastifikim uniform, shpejtësi të lartë të prodhimit, kapacitet të madh, konsum të ulët të energjisë, funksionim të qëndrueshëm dhe funksionim të lehtë.

 

specifikimet: 

Tipi

Specifikimi i tubit (mm)

 Maks. Dalja (kg / orë)

 Fuqia totale (kw)

JWG-PVC32(Katër jashtë

Ø20~Ø32

250~300

104

JWG-PVC63(dy jashtë

Ø20~Ø63

250~300

105

JWG-PVC110(dy jashtë

Ø50~Ø110

300~400

145

 Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI