+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pvc_pp_pe_pc_abs_small_profile_extrusion_line.jpg

PVC PP PE PC ABS Linja e nxjerrjes së profilit të vogël

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Duke miratuar teknologjinë e përparuar të huaj dhe vendase, ne kemi zhvilluar me sukses linjën e nxjerrjes së profilit të vogël. Kjo linjë përbëhet nga ekstruder me një vidë të vetme, tavolinë e kalibrimit të vakumit, njësi tërheqëse, prestar dhe stacker. Karakteristikat e linjës së prodhimit të plasticizimit të mirë, kapacitet të lartë, të ulët konsumi i energjisë, etj. Shpejtësia kryesore e nxjerrjes e kontrolluar nga inverteri AC i importuar, dhe temperatura e kontrolluar nga matësi japonez i temperaturës RKC, pompë vakumi dhe zvogëlues i pajisjeve tërheqëse të pajisjeve me avull poshtë janë të gjitha produkte me cilësi të mirë, dhe gjithashtu mirëmbajtje e lehtë.

 

specifikimet: 

Model

YF50

YF108

YF180

YF240

YF300

Gjerësia maksimale (mm)

50

108

180

240

300

Modeli ekstrudues

JWS45

JWS50

JWS65

JWS90

JWS120

Fuqia (kW)

15 / 11

22 / 18.5

30 / 22

55 / 45

90 / 75

Ujë ftohës (m3/ H)

5

5

7

7

8

Ajri i kompresuar (m3/ Min)

0.5

0.6

0.6

0.6

0.6

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI