+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pvc-pp-pe-pc-abs-small-profile-extrusion-line-76.jpg

Linja e nxjerrjes së profilit të vogël PVC 、 PP 、 PE 、 PC 、 ABS

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Zbatimi dhe tipari

Duke miratuar teknologjinë e përparuar të huaj dhe vendase, ne kemi zhvilluar me sukses linjën e nxjerrjes së profilit të vogël. Kjo linjë përbëhet nga ekstruder me një vidë të vetme, tabelë kalibrimi me vakum, njësi tërheqëse, prerës dhe stakues, tipare të linjës prodhuese të plasticizimit të mirë, kapacitet të lartë dalës, konsum të ulët të energjisë etj. Shpejtësia kryesore e ekstruderit e kontrolluar nga inverter AC i importuar, dhe kontrolli i temperaturës nga matësi i temperaturës japoneze RKC,

pompë vakumi dhe zvogëlues i ingranazheve tërheqëse të pajisjeve të rrjedhës poshtë janë të gjitha produkte me cilësi të mirë, dhe gjithashtu mirëmbajtje e lehtë.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI