+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pvc_single_multi_layer_heat_insulation_corrugated_board.jpg

PVC Single/Multi-Layer Heat Izolimi i bordit të valëzuar & Linja e nxjerrjes me çati

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Pllaka e valëzuar PVC dhe tipari dhe aplikimi i çatisë me shkallë:

1. Performanca e mbrojtjes nga zjarri është e jashtëzakonshme, e vështirë për t’u djegur. Rezistenca ndaj korrozionit kimik, acidit dhe alkali. Shpërndarje e shpejtë e nxehtësisë, performancë e shkëlqyer e dritës së ditës dhe jetë e gjatë

2. Miratoni teknologji të veçantë, mban izolimin atmosferik në natyrë. Performanca e izolimit të nxehtësisë është e mirë, në verën e nxehtë mund të siguroni krahasimin e metaleve për të përdorur një pllakë një mjedis më të rehatshëm.

3. Shtrirja e zbatueshme është e gjerë, punëtoria, magazina, kasolli i automjeteve, panairi i tregut bujqësor, bratica, trupi i murit, dyqani i përkohshëm, tenda e izolimit të nxehtësisë etj. Janë të përshtatshme.

 

specifikimet: 

Specifikim

SJZ65/132,2*SJZ51/105

SJZ80/156, JWS50/30

Fuqia kryesore motorike

37kw, 2*18.5kw

55kw, 22kw

Gjerësia e produktit

1140mm

1050mm

Kapaciteti maksimal

180 kg / orë, 120 kg / orë

350 kg / orë, 50 kg / orë

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI