+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

Lajme

Ti je ketu : Fillimi / Lajme

SHANGHAITEX 2019 MIRCO SE VINI N J JWELL

Koha: 2020-02-14

Ndërkombëtarja e 19 -të  Ekspozitë në Industrinë e Tekstilit (Shanghaitex 2019) ka hyrë sot në ditën e saj të tretë. Si një furnizues i besueshëm i pajisjeve të makinerisë tekstile, pjesë këmbimi, teknologji dhe shërbim, Shanghai JWELL Chemical Fiber Co, Ltd Kabina e JWELL është plot me mysafirë, duke tërhequr shumë biznese kineze dhe të huaja për t'u konsultuar dhe negociuar.

Shanghai JWELL Fibër Kimike Co, Ltd ka qenë më shumë se 20 vjet në industrinë e makinerive tekstile. Me shumë produkte dhe zgjidhje të shkëlqyera, ajo është njohur shumë nga shumë klientë në Kinë dhe ndërkombëtare. Në këtë ekspozitë, JWELL Kimike Fibër Co, Ltd paraqet shumë produkte të shkëlqyera, të tilla si mbështjellës birotor i gjeneratës së re, dredha-dredha ekonomike e boshtit CAM me shpejtësi të lartë, rul i ri dhe makinë e re bicomponentësh.