+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/-silicon-core-pipe-extrusion-line.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229163855_316.jpg

Linja e nxjerrjes së tubit bazë të silikonit

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:

Lënda e parë e substratit të tubit të silikonit është polietileni me densitet të lartë, shtresa e brendshme përdori fërkimin më të ulët

koeficienti lubrifikant i fortë xhel silicë. Resistanceshtë rezistencë ndaj korrozionit, mur i lëmuar i brendshëm, gaz i përshtatshëm që fryn  

transmetimi kabllor, dhe kosto e ulët e ndërtimit. Sipas nevojave, madhësi dhe ngjyra të ndryshme të vogla

tubat janë të përqendruar nga zorrë e jashtme. Produktet aplikohen në komunikimin kabllor optik

sistemi i rrjetit për autostradën, hekurudhën dhe kështu me radhë.

Përparësia konkurruese:

Linja e prodhimit mund të realizojë tuba të shumtë bazë në të njëjtën kohë, çlirim me shpejtësi të lartë dhe

mbuloni shpejt dhe në mënyrë të barabartë shtresën e jashtme. Tërheqje sinkronike, mbështjellje dhe mbështjellje e produktit të përfunduar

kontrollohen nga kompjuteri, me shpejtësi dhe efikasitet të lartë të prodhimit.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI