+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/spc_composite_floor_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së dyshemesë së përbërë SPC

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Dyshemeja e përbërë e SPC-së është e ekstruduar nga materiali bazë PVC i cili kalon nga makina e kalendarit me katër rul, dhe e petëzuar me film ngjyrë PVC, shtresë të veshur me PVC dhe membranën e bodrumit PVC një herë, procesi është i thjeshtë, duke përfunduar petëzimin me nxehtësi dhe pa zam Me

 

specifikimet: 

Model

80 / 156

92 / 188

110 / 220

Gjerësia e produktit (mm)

1050

1220

1220

Trashësia e produktit (mm)

3-8

3-8

3-8

kapacitet

400-500kg / h

800-1000kg / h

1200-1400kg / h

Fuqia kryesore motorike

75kw

110kw

160kw

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

 

Përparësia konkurruese: 

1, I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga lagështia. Ai zgjidh në thelb problemin se produktet e drurit janë të lehtë për t'u prishur dhe ënjtur pasi janë lagur dhe lagur në një mjedis të lagësht dhe me shumë ujë, dhe mund të përdoren në një mjedis ku produktet tradicionale të drurit nuk mund të aplikohen.

2, Ngjyra, një gamë e gjerë ngjyrash për të zgjedhur, ajo ka cilësi natyrale druri dhe cilësi druri, dhe mund të personalizohet sipas personalitetit tuaj. 

3, Mbrojtje e lartë e mjedisit, pa ndotje, dhe mund të riciklohet. Produkti nuk përmban benzen dhe formaldehid. Shtë një produkt miqësor me mjedisin që mund të riciklohet dhe kursen shumë përdorimin e drurit.

4, Rezistencë e lartë ndaj zjarrit, në mënyrë efektive mund të ngadalësojë flakën, vlerësimi i zjarrit arrin nivelin B1, vetë-shuhet në rast zjarri, nuk prodhon asnjë gaz toksik.

5, instalimi është i thjeshtë, ndërtimi është i përshtatshëm, nuk kërkohet proces ndërtimi i komplikuar, dhe koha dhe kostoja e instalimit ruhen.

6, Asnjë plasaritje, asnjë zgjerim, asnjë deformim, asnjë mirëmbajtje dhe mirëmbajtje, e lehtë për tu pastruar, duke kursyer kostot e mirëmbajtjes dhe mirëmbajtjes.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI