+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/spc-environmental-floor-extrusion-line-51.jpg

Linja e nxjerrjes së dyshemesë mjedisore SPC

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Zbatimi dhe tipari

Nxjerrja e dyshemesë SPC nga materiali bazë i PVC-së kalon përmes katër makinerive të kalendarit, dhe filmit me ngjyra PVC + PVC veshur shtresë + bazë PVC e membranës, shtypni dhe ngjitni këto filma për të qenë produkte, proces i thjeshtë, komplet pastën që varet nga nxehtësia, atje nuk është ngjitës.

Avantazhi i linjës ekstruduese të dyshemesë mjedisore SPC

Proof I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga lagështia, ai mund të zgjidhë thelbësisht problemet e produkteve prej druri, si deformimi i kalbur dhe i zgjeruar lehtësisht pasi thith ujë ose preket nga ambienti i lagësht. Prandaj, dyshemeja e kompanisë sonë WPC mund të përdoret në këtë lloj mjedisi të cilin produkti tradicional i drurit nuk mundet.

● Shumëngjyrësh, shumë ngjyra janë opsionale. Ka ndjesi natyrore prej druri dhe strukturë druri, dhe gjithashtu mund të zgjidhni ngjyrën që ju nevojitet sipas personalitetit tuaj.

Protection Mbrojtja e mjedisit, mos-ndotja, pa ndotje, riciklimi. Produktet nuk përmbajnë benzinë ​​dhe formaldehid, është një produkt mjedisor, riciklueshmëria zvogëlon përdorimin e drurit, dhe që është i përshtatshëm për zhvillimin e qëndrueshëm të politikës kombëtare dhe gjithashtu përfiton nga shoqëria.

Proof Hidroizolim i mirë. mund të ndalojë zjarrin në mënyrë efektive, vlerësimi i zjarrit të arrijë nivelin B1, kur zjarri prek produktet, zjarri do të shuhet menjëherë dhe nuk prodhon ndonjë gaz toksik.

● Lehtë për instalim, i përshtatshëm për wok, mënyra të thjeshta ndërtimi, kurseni kohë dhe tarifa të instaluara.

● Mos plasaritje, mos zgjeruar, jo në formë, mos riparoni dhe mirëmbajtni, pastrohen lehtë, kurseni tarifat pas riparimit dhe mirëmbahen pas tyre.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI