+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/spining-extruder-60.jpg

Extruder spining

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Ekstruduesit e serive JWM përdoren për shkrirjen e rrotullimit të çipave PET, PA6, PA66, PP.
LTM është projektuar në vidë, dhe cilësia e shkrirjes është më e mirë. Saktësia e vidës dhe fuçisë është më e lartë pas procedurës profesionale
ssing Dhe e pajisur me kuti ingranazhi me dhëmbë të pjerrët me precizion të lartë, stabilitet në punë, zhurmë më të ulët. mblidhni kushinetën e fortë të shtytjes. në mënyrë që të garantohet mbajtja e fuqisë së madhe të boshtit. dhe të jetë në gjendje të zgjedhë për të pajisur pjesët e importuara me shpejtësi të lartë dhe vulën.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI