+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/starch-filled-bio-plastic-pla-pbat-compounding-line.jpg
  • /upfile/2020/12/28/20201228135148_771.jpg
  • /upfile/2020/12/28/20201228135436_332.jpg

Niseshte e mbushur me linja përbërëse Bio-plastike PLA PBAT

Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Mirë
Certifikim: ISO CE
Sasia minimale Rendit: 1
Kushtet e pagesës: 30% parapagim nga T / T, 70% pushim para dërgesës nga T / T.

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:

Plastika është zhvilluar gjerësisht në shumë fusha për shkak të avantazheve të saj të peshës së lehtë, forcës së lartë, vetive kimike të qëndrueshme dhe kostos së ulët. Industria e plastikës po zhvillohet shumë shpejt dhe nuk ka asnjë mënyrë të përshtatshme për të hedhur plastikën e përdorur, të cilat shkaktojnë serioze ndotja e mjedisit natyror. Kështu, studimi i plastikave të biodegradueshme është i pashmangshëm! Mbeturinat e ngurta siç janë plastika do të ndotin mjedisin, të varrosur thellë do të pushtojnë tokën, djegia do të ndotë ajrin, këto nuk janë zgjidhjet themelore të problemit. Zgjidhja themelore e problemit është zhvillimi i plastikës së degradueshme në vend të plastikës së pa-degradueshme. Plastika e degradueshme janë zhvilluar për të mbrojtur mjedisin. Ka shumë kuptim. Performanca e shkëlqyeshme e plastikës së degradueshme është e dukshme dhe ka një perspektivë të gjerë zhvillimi.

 

specifikimet:

 

Model

L / C

Shpejtësi

fuqia motorike

Niveli i momentit rrotullues

kapacitet

Formula tipike

CJWH-52

40-56

300rrpm

45KW

9N.m / cm3

150KG / H

Bio-plastike

+ 55% Amidon

+ 15% glicerinë

CJWH-65

40-56

300rrpm

75KW

9N.m / cm3

240KG / H

CJWH-75

40-56

300rrpm

132KW

9N.m / cm3

440KG / H

CJWH-95

40-56

300rrpm

250KW

9N.m / cm3

820KG / H

CJWS-52

40-56

300rrpm

55KW

11N.m / cm3

190KG / H

CJWS-65

40-56

266rrpm

90KW

11N.m / cm3

310KG / H

CJWS-75

40-56

300rrpm

160KW

11N.m / cm3

550KG / H

CJWS-95

40-56

300rrpm

315KW

11N.m / cm3

1060KG / H

CJWS-75 Plus

44-56

330rrpm

200KW

13.5N.m / cm3

700KG / H

 

Përparësia konkurruese:

Sistemi i dozimitLënda e parë e bioplastikës, niseshtesë dhe plastifikatorit futet në ekstruderin me dy vidha përmes ushqyesve të saktë LIW veçmas me automatizim të lartë dhe fleksibilitet për të rregulluar formulimin.
 

Sistemi i përzierjesKutia e shpejtësisë së çift rrotullimit, tytat rezistentë ndaj konsumit dhe elementët vidë rezistentë ndaj korrozionit, boshti i çift rrotullimit të lartë dhe tufa sigurie, ngrohja efikase dhe kontrolli i saktë për të siguruar prodhim të qëndrueshëm, të besueshëm dhe afatgjatë.

Sistemi i prerjes nënujoreSistemi i prerjes nënujore Advance mund të prodhojë topth eliptik me automatizim të lartë, sistemi i mbyllur nuk ka emetim të tymit dhe pluhurit në mjedis dhe mund të përshtatet me kërkesat e ndryshme të kapacitetit.

Pajisjet ndihmëse në rrjedhën e poshtmePajisjet e pasura dhe të arsyeshme në rrjedhën e poshtme realizojnë homogjenizimin, sitjen, tharjen dhe ftohjen derisa automatikisht të paketohet automatikisht.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI