+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/stretch_film_extrusion_line_.jpg

Linja e nxjerrjes së filmit shtrirje

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Linja e prodhimit të filmit Stretch përdoret kryesisht për film elektrik PE litium; PP, film me frymëmarrje PE; Paketimet termo-tkurrje të PP, PE, PET, PS industriale.

Pajisjet përbëhen nga ekstruder, kokë vdes, fletë e hedhur, shtrirje gjatësore, shtrirje tërthore, dredhje automatike dhe sistem kontrolli. Duke u mbështetur në aftësinë tonë të avancuar të projektimit dhe përpunimit, karakteristikat e pajisjeve tona janë:

Rul i projektuar posaçërisht gjatësor strech

Sistemi i drejtimit dhe kontrollit janë nga marka me famë botërore

Sistemi i kontrollit është nga programi PLC i saktë

Saktësi e lartë e shtrirjes, shpejtësi e lartë dhe status i qëndrueshëm i punës

 

specifikimet: 

material

 PP, PE, PET, PS

Raporti i shtrirjes

1-10

Diapazoni i gjerësisë

500-3000mm

Gama e trashësisë

0.05-0.3mm

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI