+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/three-layer-pvc-solid-wall-pipe-co-extrusion-production-line-61.jpg

Linja e prodhimit të bashkë-nxjerrjes me tuba të ngurta PVC me tre shtresa

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Performanca vant Përparësitë

Përdorni dy ose më shumë ekstrudues konik me dy vidha të serisë SJZ për të zbatuar tub PVC me tre shtresa të bashkë-ekstruduar. Shtresa sanduiç e tubit është lëndë e parë PVC ose shkumë PVC me kalcium të lartë.

● Ekstruderi përdor fuçi me vidë aliazhi super rezistente ndaj konsumit; vidhos me dy vida ushqehet në mënyrë të barabartë dhe pluhuri nuk kalon;

Design Dizajn i optimizuar i mykut me tre shtresa PVC, kanali i rrjedhës së brendshme është i kromuar dhe shumë i lëmuar, rezistent ndaj konsumit dhe korrozionit; me mëngë me madhësi të veçantë, produkti i tubit ka shpejtësi të lartë dhe sipërfaqe të mirë; kanalet janë të arsyeshme për të siguruar që trashësia e shtresës së tubit të jetë uniforme dhe efekti i plasticizimit të secilës shtresë është më i mirë.

Machine Makina prerëse miraton pajisje rrotulluese shtrënguese për t'u përshtatur me diametra të ndryshëm të tubave, duke eliminuar telashet e zëvendësimit të shpeshtë të pajisjeve. E pajisur me një lloj të ri të mekanizmit të rregullimit të kamerimit lundrues, madhësia e dhëmbit mund të rregullohet në përputhje me diametrin e tubit dhe trashësinë e murit, prerja dhe prerja mund të kryhen në një hap. Pajisja e mbyllur e thithjes, efekt më i mirë i thithjes së çipit.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI