+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pc_pmma_optic_sheet_extrusion_line-27.jpg
  • /upfile/2019/03/01/20190301162245_609.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229153402_278.jpg

TPO PVC EVA PE Fletë e papërshkueshme nga uji Linja e nxjerrjes

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

TPOW Linja e nxjerrjes së fletëve të papërshkueshme nga uji 

Kompania Jwell miraton rolin solid për kombinimin e shumë shtresave, kjo teknologji e re e bën fletën TPO

të kesh një funksion të mirë kundër zbulimit të erës. Fleta e papërshkueshme nga uji TPO është një lloj i ri i produktit të papërshkueshëm nga uji,

e cila prodhohet me poliolefin termoplastik plus antioksigjen dhe plastifikues e kështu me radhë, shtresa e mesme është poliestër

pëlhurë për përforcim, sipërfaqja është e laminuar me fije tekstili dhe fletë alumini. Ky lloj fletë TPO i papërshkueshëm nga uji

ka tiparet e mirë të rezistencës ndaj motit dhe elasticitetit. Përdoret kryesisht për arkitekturën e shtëpisë, tunelit, bodrumit

dhe fusha të tjera të papërshkueshme nga uji.

PVC, EVA, PE fletë e papërshkueshme nga uji Extrusion Line 

Përdoret kryesisht për prodhimin e PVC, EVA, fletë të papërshkueshme nga uji PE, përdoret për industrinë e shtëpisë të papërshkueshëm nga uji, arkitekturën dhe bodrumin,

arkitekturë projekt i papërshkueshëm nga uji në rezervuar, digë, tunel rrugor, tunel në rrugë hekurudhore, strehë për bombë, grurë

depo, deponi e hedhurinave, hedhja e ujërave të zeza, etj.

 

 

Parametrat kryesore teknike: 

Model

JWP130 / 26 + JWP130 / 26-2400

JWE75 / 36 + JWE65 / 36-3400

Struktura e produktit

PVC + neto + PVC

TPO + NET + TPO

Gjerësi

2200mm

3200mm

Trashësia

0.5-3mm

0.8-3mm

Tipi

JWP130 / 26

JWE75 / 36 , JWE65 / 36

kapacitet

1500kg / h

1200kg / h

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI