+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/tpo-pvc-eva-pe-waterproof-sheet-extrusion-line-55.jpg

Linja e nxjerrjes së fletëve të papërshkueshme nga uji TPO, PVC, EVA, PE

HETIM
  • Detaje
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Zbatimi dhe tipari

Kompania Jwell miraton rrotullimin e ngurtë për kombinimin e shumë shtresave, kjo teknologji e re e bën fletën TPO të ketë një funksion të mirë kundër zbulimit të erës. Fleta e papërshkueshme nga uji TPO është një lloj i ri i produktit të papërshkueshëm nga uji, i cili prodhohet me poliolefin termoplastik plus antioksigjen dhe plastifikues e kështu me radhë, shtresa e mesme është pëlhurë poliestër për përforcim, sipërfaqja është e laminuar me fibra tekstili dhe fletë alumini. Ky lloj fletë TPO i papërshkueshëm nga uji ka

tiparet e mirë të rezistencës ndaj motit dhe elasticitetit. Përdoret kryesisht për arkitekturën e shtëpisë, tunelit, bodrumit dhe fushave të tjera të papërshkueshme nga uji.

Përdoret kryesisht për prodhimin e PVC, EVA, fletë të papërshkueshme nga uji PE, përdoret për industrinë e shtëpive të papërshkueshme nga uji, arkitekturën dhe bodrumin, arkitekturën e projektit të papërshkueshëm nga uji në rezervuar, digë, tunel rrugor, tunel rrugor hekurudhor, strehim bombash, depo drithi, deponi mbeturinash, mbeturina hedhja e ujit, etj.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI