+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/tpo_pp_foam_composite_sheet_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/03/01/20190301150126_640.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229161845_130.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229161856_574.jpg

TPO+PP Foam Composite Sheet Line Extrusion

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

 

Successfulshtë i suksesshëm i zhvilluar nga Jwell Machinery miraton strukturë të veçantë të vidës TPO, duke u plastifikuar përgjithmonë,

në mënyrë të barabartë, metodë unike e përpunimit të përbërë, produktet e përbëra kanë gjatësi të lartë lidhëse, Pa deformim elastik,

pa formaldehid, është komapni i Jwell sipas materialeve të brendshme të makinës; fusha rekomandon një tjetër shtëpiake

linjë e përparuar e prodhimit të fletëve të përbëra, kjo materail e përbërë ka funksionim fleksibël, efikasitet të lartë të kompozimit,

me avantazhin për të përfunduar trajtimin e linjave të shtresës sipërfaqësore TPO një herë, me materialin bazë të nxehtë 

duke shtypur dhe kompozuar së bashku një herë, është totalisht i ndryshëm nga metoda e përbërë e kaluar, ky produkt është aplikuar gjerësisht

në dekorimin e brendshëm të klasit të lartë, tavanin, tubin e makinës, etj.

Parametrat kryesore teknike: 

Tipi

JW100 / 33

JW120 / 33

trashësi (mm)

0.5 

0.5 

Gjerësia (mm)

1000 

1500 

kapacitet

120 kg / orë

220 kg / orë

Fuqia kryesore motorike

55kw

132kw

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI